Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.
Nie uzyskasz więc dostępu do niektórych jej funkcjonalności.
Aby w pełni cieszyć się używaniem strony Intratel
włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
 
 
 
 

Microsoft oferuje Office 2013 w chmurze

Podczas jednej z amerykańskich konferencji Microsoft podał informację o udostępnieniu dla klientów wersji poglądowej Office 2013. Produkt ten ma być ukierunkowany na rozwiązania w zakresie spotkań on-line i komunikacji oraz będzie dostępny w subskrypcji poprzez stale podnoszoną wersję usługi cloudowej.

 

         Flagowy produkt Microsoft, który ciągle generuje firmie przychody na poziomie 15 mld dolarów rocznie, został przeprojektowany tak, że stopniowo zwraca się w stronę rozwiązań na urządzenia mobilne, umożliwiając korzystanie w tabletach z takich opcji jak rozpoznawanie pisma ręcznego czy obsługa dotykowa.


     Jak powiedział przedstawiciel Microsoft, ten nowoczesny Office przyniesie dużą produktywność i elastyczność zarówno dla użytkowników prywatnych jak i biznesowych. Jest to usługa chmurowa i będzie w stanie pokazać wszystkie swoje możliwości z systemem Windows 8.


     Jako jedną ze swoich nowych funkcjonalności Office 2013 oferuje typowo chmurzaste rozwiązania, będące ukłonem w stronę indywidualnych oczekiwań klienta, które mogą stać się kluczowymi dla tego produktu na kolejne kilka lat:
 
•    SkyDrive. Office domyślnie zapisuje dokumenty na SkyDrive, więc są one zawsze dostępne w tablecie, komputerze czy telefonie. Dostępne są też off-line a synchronizują się przy ponownym połączeniu.
•    Dostęp do spersonalizowanych ustawień. W momencie rozpoczęcia korzystania z Office wszystkie ustawienia, łącznie z ostatnio używanymi plikami, szablonami czy słownikiem są zapisane wirtualnie i dostępne ze wszystkich używanych urządzeń.
•    Office na żądanie. Wraz z subskrypcją można korzystać z Office nawet bez swego komputera stacjonarnego, dzięki dostępowi do strumieniowego korzystania z aplikacji na komputerze z Windows połączonym z internetem.
•    Nowe usługi w subskrypcji. Nowy Office dostępny jest jako chmurowa usługa w subskrypcji. W standardzie konsument otrzymuje podniesienie wersji posiadanej usługi cloudowej, łącznie z połączeniami przez Skype i dodatkowym miejscem na SkyDrive.

  
     Nowe produkty będą teraz tworzyć podstawę subskrybowanej usługi cloudowej Microsoft Office 365, która będzie dostarczać wersje wielu ich innych produktów na zasadach odpłatności jedynie za wykorzystane zasoby zarówno do małych jak i dużych przedsiębiorstw, łącznie z pocztą zależną od wielkości firmy oraz pakietem Skype.