Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.
Nie uzyskasz więc dostępu do niektórych jej funkcjonalności.
Aby w pełni cieszyć się używaniem strony Intratel
włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
 
 
 
 

SAAS - oprogramowanie jako usługa

Czym jest SaaS (ang. Software as a Service)?

Jest to usługa dostarczenia Klientowi potrzebnych mu funkcji oprogramowania przez internet od wybranego dostawcy czyli providera. Klient ma zapewniony dostęp do potrzebnych mu funkcjonalnych narzędzi

Czytaj więcej...

SaaS najbardziej popularną usługą chmury

Pomimo tego, jak dużo mówi się o chmurach wewnętrznych, usługach IaaS i PaaS, większość firm korzystających w ogóle z chmury najbardziej jest zainteresowana usługą oprogramowania – SaaS.

To wniosek z badania TechTarget 2012 IT Priorities,

Czytaj więcej...

Tworzenie firmowej polityki BYOD

O zjawisku przynoszenia do pracy własnego sprzętu komputerowego (ang. Bring Your Own Device w skrócie BYOD) już pisałam. Dziś natomiast, chcę w wielkim skrócie na podstawie searchconsumerization.techtarget.com przedstawić jakie zasady powinna narzucić firma pracownikom zabierającym

Czytaj więcej...

Windows 8 Consumer Preview już do pobrania

Microsoft udostępnił zapowiadany od ponad roku Windows 8 w opcji Consumer Preview.  Windows 8 Consumer Preview może być instalowany w środowisku innych wersji Windowsa, lub upgradowany z Windows 7, Windows XP, Windows Vista czy Windows 8 Developer Preview bez zachowywania starszych wersji programów.

Czytaj więcej...

SaaS jest i pozostanie najpopularniejszym modelem chmury

Najnowsze, drugie już badanie “2012 Future of Cloud Computing Survey” przeprowadzone przez North Bridge Venture Partners z San Francisco pokazało bieżące trendy w adaptacji rozwiązań i preferencje w zakresie modeli usług cloud computing.

Czytaj więcej...