Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.
Nie uzyskasz więc dostępu do niektórych jej funkcjonalności.
Aby w pełni cieszyć się używaniem strony Intratel
włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
 
 
 
 

Fujitsu tworzy platformę z użyciem Windows Azure

Fujitsu, azjatycki gigant wschodzący na rynku cloud computing, ogłosił Global Cloud Platform na Windows Azure. Jest to pierwsza oficjalna produkcja Fujitsu na platformie Azure po ogłoszeniu przez Microsoft Azure Appliance w lipcu 2010.

 

Windows Azure Appliance oferuje takie same korzyści jak Windows Azure we własnym centrum danych. Mając dostęp do zasobów, firmy mogą wdrażać aplikacje we własnym centrum danych lub dostawca usług, jak Fujitsu może zaimplementować je u siebie oferując firmie jako usługę. Chmura Azure jest z tego względu przeznaczona zwłaszcza dla tych klientów, którzy boją się wystawiania danych poza swoje możliwości nadzoru nad nimi. Duże przedsiębiorstwa z już poczynionymi inwestycjami chcące przenieść się do chmury mogą skorzystać z Windows Azure w niezbędnym zakresie.


Fujitsu już wcześniej ogłosił tworzenie strategii cloudowej. Pierwszym podejściem była globalna platforma cloudowa na wzór Amazon EC2 wprowadzona w USA w maju. Druga, oparta o Azure została ogłoszona ostatnio i testowana  jest u 20 japońskich klientów.


W odróżnieniu od chmury publicznej wprowadzonej w maju, ta chmura oparta o Azure jest lepiej przystosowana do potrzeb dużych przedsiębiorstw, kładących większy nacisk na bezpieczeństwo. Fujitsu Global Cloud Platform service, FGCP/A5 oferuje pakiet zasobów do tworzenia aplikacji jak Microsoft .NET, Java i PHP i przestrzeń dyskową na platformie Windows Azure.


Niektóre przedstawione korzyści FGCP/A5 to:


- Większa niezawodność, lepsza kontrola i spełnione wymogi odnośnie zgodności;
- szybsze działanie dzięki monitoringowi i usługom zintegrowanym;
- wsparcie techniczne Fujitsu 24x7 nie tylko dla chmury ale też dla aplikacji.

 

http://www.fujitsu.com/global/news/pr/archives/month/2010/20100713-01.html