Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.
Nie uzyskasz więc dostępu do niektórych jej funkcjonalności.
Aby w pełni cieszyć się używaniem strony Intratel
włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
 
 
 
 

Microsoft Server App-V


Microsoft Server App-V rozciąga technologię Microsoft App-V z klienta na serwer i został zaprojektowany aby dawać aplikacjom mobilność, proste wdrażanie i niższe koszty operacyjne dla aplikacji serwerowych.

 


     Aplikacje serwerowe wymagają dziś zazwyczaj instalacji i konfiguracji. Server App-V pozwala na wirtualizację, instalację i konfigurację aplikacji za jednym razem oraz implementację pakietów w zależności od potrzeb bez żadnych dodatkowych czynności. Windows Azure pozwala więc firmie na oszczędność czasu i pieniędzy dzięki powierzeniu zarządzania infrastrukturą dla Microsoft. Pozwala to działowi IT skoncentrować się na kwestiach kluczowych dla firmy a nie na borykaniu się z kwestiami sprzętowymi.


     Wirtualizacja aplikacji serwerowych zasadniczo rozdziela system operacyjny od aplikacji serwerowej więc aplikacja może być wdrożona do chmury Azure. Co więcej, gdy już załadujesz aplikacje do chmury, może zajść potrzeba połączenia Windows Azure z powrotem z fizyczną bazą danych w celu uzyskania dostępu do zasobów lokalnych. W tym celu Microsoft oferuje Microsoft Azure Connect do tworzenia linku IPsec z Azura ponownie do Twojej sieci tworząc w ten sposób połączenie w obie strony.   

    
     W procesie tym role Windows Azure Virtual Machine (VM) i Server App-V są podobne. Główna różnica to to, że Azure VM potrzebuje implementacji całej wirtualnej maszyny Hyper-V do chmury Windows Azure (łącznie z wdrożeniem systemu operacyjnego i aplikacji). Server App-V umożliwia po prostu uchwycenie widoku (image) aplikacji i przeniesienie do Azura bez systemu operacyjnego. To zasadniczo obniża obciążenia i pozwala na implementację tylko samej aplikacji. 

   
     Zapamiętać należy, że rola maszyny wirtualnej to ścieżka migracji; pozwala na przeniesienie do chmury podczas budowania aplikacji do pracy w Windows Azure. Server App-V umożliwia przeskoczenie procesu budowania lub składania aplikacji i zamiast tego przeniesienie ich bezpośrednio do chmury. Jest to jeden z powodów, dla których myślący o przejściu do cloud computing powinni skorzystać z Server App-V. Pozwoli to firmie na przeniesienie odizolowanych aplikacji serwerowych do chmury bez konieczności uczenia się przez informatyków nowego kodowania czy procesów.