Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.
Nie uzyskasz więc dostępu do niektórych jej funkcjonalności.
Aby w pełni cieszyć się używaniem strony Intratel
włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
 
 
 
 

Associated Press korzysta z Microsoft Azure

Agencja Associated Press (AP) to amerykańska firma działająca na całym świecie w ponad 300 biurach. Jest to organizacja non-profit świadcząca usługi informacyjne dla tysięcy gazet, stacji radiowych i telewizyjnych.

 


     Aby dać sobie rozwiązanie technologiczne pozwalające ich mediom na generowanie przychodów z treści publikowanych w internecie, AP zdecydowała o stworzeniu aplikacji sieciowej News Reader. Aplikacja ta działa niezależnie od przeglądarki internetowej nawet przy tymczasowym braku połączenia z siecią. 
Aplikacja News Reader powstała jako efekt współpracy pomiędzy AP, Microsoft i studiem multimedialnym Vectorform. Jest zbudowana w całości z wykorzystaniem technologii Microsoft - interaktywnego interfejsu opartego o Microsoft Silverlight z wewnętrznym systemem opartym o platformę Windows Azure dającą aplikacjom nieograniczoną skalowalność.

 

     Zastosowane rozwiązania pozwalają na szybsze wypuszczanie produktów na rynek, zwiększają możliwości dla klientów i stwarzają atrakcyjne środowisko dla firm reklamujących. 

 

Korzyści
• Szybki rozwój przyspiesza czas wymagany do wprowadzania produktów na rynek
• Ekonomia skali pobudza zaangażowanie całej branży
• Innowacyjny interfejs daje klientom więcej możliwości
• Firmy reklamujące uzyskują dostęp do atrakcyjnego środowiska


http://www.microsoft.com/pl-pl/cloud/tools-resources/casestudy.aspx?resourceId=Associated_Press