Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.
Nie uzyskasz więc dostępu do niektórych jej funkcjonalności.
Aby w pełni cieszyć się używaniem strony Intratel
włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
 
 
 
 

PAAS - platforma jako usługa

Czym jest PaaS (ang. Platform as a Service) ?

Jest to usługa zewnętrzna, polegająca na dostarczeniu platformy informatycznej i kompletu rozwiązań związanych z jej działaniem ułatwiających dyslokację aplikacji,

Czytaj więcej...

Associated Press korzysta z Microsoft Azure

Agencja Associated Press (AP) to amerykańska firma działająca na całym świecie w ponad 300 biurach. Jest to organizacja non-profit świadcząca usługi informacyjne dla tysięcy gazet, stacji radiowych i telewizyjnych.

Czytaj więcej...

Ortsbo - tłumacz online na Microsoft Azure

W połowie czerwca kanadyjska firma Ortsbo Inc. (www.ortsbo.com) rozszerzy swoją ofertę globalnej dystrybucji mediów społecznościowych do tłumaczeń w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem platformy

Czytaj więcej...

Microsoft Server App-V


Microsoft Server App-V rozciąga technologię Microsoft App-V z klienta na serwer i został zaprojektowany aby dawać aplikacjom mobilność, proste wdrażanie i niższe koszty operacyjne dla aplikacji serwerowych.

Czytaj więcej...

Fujitsu tworzy platformę z użyciem Windows Azure

Fujitsu, azjatycki gigant wschodzący na rynku cloud computing, ogłosił Global Cloud Platform na Windows Azure. Jest to pierwsza oficjalna produkcja Fujitsu na platformie Azure po ogłoszeniu przez Microsoft Azure Appliance w lipcu 2010.

Czytaj więcej...