Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.
Nie uzyskasz więc dostępu do niektórych jej funkcjonalności.
Aby w pełni cieszyć się używaniem strony Intratel
włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
 
 
 
 

Nasza Misja

Kim jesteśmy? Jesteśmy najwyższej klasy specjalistami w dziedzinie IT

Firma Intratel Sp. z o.o. posiada kilkanaście lat doświadczenia w dziedzinie usług IT oraz grupę doskonałych fachowców informatyków, co pozwoliło na kompleksowe poprowadzenie działów informatycznych zarówno w małych i największych koncernach, zapewniając nie tylko dostarczenie produktów najlepszych światowych standardów, ale również stały nadzór i kontrolę nad nimi.

Nasza misja

     Misją naszej firmy jest wzrost jej znaczenia i udziału w rynku IT. Celem, zgodnie z którym realizujemy misję jest dostarczenie Klientom najwyższej jakości usług i produktów informatycznych na każdym poziomie złożoności.

Co oferujemy? Z nami możesz wszystko

     Podstawowym celem, jaki sobie wyznaczyliśmy jest zagwarantowanie naszym klientom najwyższej jakości usług. Realizujemy go we wszystkim co robimy, a potrafimy zrobić wiele:

- wysokospecjalistyczna i kompleksowa obsługa informatyczna klientów

- rozwiązania z zakresu Cloud Computing

- wdrażanie systemów informatycznych dostosowanych do potrzeb przedsiębiorstwa,

- zarządzanie systemami informatycznymi przedsiębiorstw oraz serwis

- audyt technologii informatycznych,

- opracowywanie strategii rozwoju IT,

Na jakim polu działamy? Współpracujemy z najlepszymi

     W chwili obecnej firma posiada stabilną pozycję w regionie podlaskim jako dostawca wysokiej jakości rozwiązań i usług. Doceniają to m.in. tacy nasi Klienci, jak Philips, Biazet S.A., SMP Poland czy Rosti Polska. Mając ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym firma cały czas czyni starania mające na celu pozyskanie nowych Klientów. Wszystkie nasze działania mają na celu zbudowanie silnej, dobrze zarządzanej firmy usługowej, która będzie w stanie zarówno konkurować, jak też być solidnym partnerem dla największych firm działających na polu usług IT.