Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.
Nie uzyskasz więc dostępu do niektórych jej funkcjonalności.
Aby w pełni cieszyć się używaniem strony Intratel
włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
 
 
 
 

Intratel

Firma INTRATEL Sp. z o.o. powstała w kwietniu 1997r. Od samego początku specjalizujemy się w świadczeniu najwyższej jakości usług oraz sprzedaży systemów informatycznych.

Chociaż w roku 1997 Internet był jeszcze czymś nowym a jego wykorzystanie, zwłaszcza w biznesie marginalne, to jednak już wówczas byliśmy świadomi, iż z biegiem czasu jego znaczenie stanie się jednym z fundamentów zarówno w działalności organizacji biznesowych, samorządowych jak też we wszystkich innych aspektach codziennego życia, co zawsze uwzględnialiśmy w oferowanych przez nas rozwiązaniach.

Rozumiejąc realia współczesnej ekonomii ideą firmy jest dostarczanie klientowi pełnej obsługi w zakresie informatyki, idealnie dopasowanej do jego potrzeb, a w szczególności:

  • audyt technologii informatycznych,
  • opracowywanie strategii rozwoju IT,
  • wdrażanie systemów informatycznych dostosowanych do potrzeb przedsiębiorstwa,
  • zarządzanie systemami informatycznymi przedsiębiorstw oraz serwis
  • oferowanie najnowszych rozwiązań technologicznych, jak np. Cloud Computing

 

Posiadając bogate doświadczenie w dziedzinie usług outsourcingowych i hostingowych oraz grupę doskonałych fachowców, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom w zakresie usług IT.

Uczestnicząc w wielu różnego rodzaju konferencjach krajowych i międzynarodowych (Nasscom, Microsoft i inne) staramy się w sposób ciągły rozwijać listę świadczonych przez nas usług oraz oferowanych rozwiązań w taki sposób, aby spełniały one swoją rolę również w przyszłości. Chcemy aby nasi klienci mieli dostęp do najnowszych światowych technologii. Wierzymy, iż takie wsparcie technologiczne będzie naszym wkładem w ich sukcesy, a przez to pozwoli na zacieśnienie wzajemnych relacji i partnerską współprace w przyszłości.

Od końca roku 2010 prowadzimy przygotowania do nadchodzącej rewolucji w dostarczaniu rozwiązań informatycznych związanych z technologią Cloud Computing. Dlatego też proponujemy ofertę, która jest i będzie stale wzbogacana o nowe produkty i rozwiązania, pozwalające naszym Klientom zwiększać przewagę konkurencyjną na polu ich działalności biznesowej. Najnowocześniejsze rozwiązania, które dopiero zaczynają pojawiać się na świecie dostarczamy Wam już dziś.

Wierzymy, iż Wasza wizyta na tym portalu stanie się początkiem naszej współpracy.