Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.
Nie uzyskasz więc dostępu do niektórych jej funkcjonalności.
Aby w pełni cieszyć się używaniem strony Intratel
włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
 
 
 
 

Misja gospodarcza z naszym udziałem

Przedsiębiorcy oraz przedstawiciele instytucji regionalnych z Polski Wschodniej wzięli udział w misji do Indii, która odbyła się w dniach 12-18 lutego 2012 i obejmowała m.in. uczestnictwo w seminarium Nasscom India Leadership Forum. Wyjazd był częścią Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej.

W misji, w której już po raz trzeci uczestniczył Intratel, udział wzięło łącznie 20 przedsiębiorców z Polski Wschodniej (Hoper Software, Ideo, Signum, Compugroup Medical, E-Studio Software, BV Kontakty Międzynarodowe, Syntea, Zeto SA, Top SA, SIM Spółka Inżynierów, T-Matic Grupa Komputer Plus, Navica, Mikrobit, Select, Infinite, Visacom, Teledirect, 3-W Studio, Syntea Business Solutions), dwie specjalne strefy ekonomiczne (Mielecka i Tarnobrzeska) oraz przedstawiciele Lublina, Rzeszowa i Białegostoku.

 

W trakcie wyjazdu przedsiębiorcy, przedstawiciele specjalnych stref ekonomicznych oraz urzędów z Polski Wschodniej spotkali się na w Bombaju z przedsiębiorcami zrzeszonymi w izbach: Indo-Polish Chamber of Commerce, The Council of EU Chambers of Commerce of India oraz Bombay Chamber of Commerce and Industry.


Przedstawiciele miast i SSE odwiedzili również specjalną strefę ekonomiczną Noida w pobliżu New Delhi oraz zakład produkcyjny Uflex. Miasta i strefy z Polski Wschodniej zaprezentowały swoją ofertę podczas seminarium zorganizowanego we współpracy z Punjab Haryana Delhi Chamber of Commerce.
Delegacja Polski Wschodniej uczestniczyła też po raz trzeci w Nasscom India Leadership Forum, największym w Indiach seminarium poświęconym sektorowi IT/BPO/KPO. Co roku w tych spotkaniach bierze udział kilka tysięcy uczestników reprezentujących firmy oraz instytucje wspierające rozwój światowego sektora BPO i IT.


Uczestnictwo w targach zostało zorganizowane przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych(PAIiIZ) w ramach Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej, Programu Rozwój Polski Wschodniej, Działanie I.4 Promocja i Współpraca.