Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.
Nie uzyskasz więc dostępu do niektórych jej funkcjonalności.
Aby w pełni cieszyć się używaniem strony Intratel
włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
 
 
 
 

Targi CeBIT 2012

Niedawno zakończyły się największe międzynarodowe targi rozwiązań ICT. Impreza miała miejsce w Hannoverze w dniach 6 do 10 marca.
Na tragach pojawił się również nasz przedstawiciel – Prezes Zarządu Intratel Sp. z o.o. Darek Daniluk.

 

Grupami docelowymi targów są użytkownicy z branży IT, sektora hurtowego i detalicznego, sprzedaży specjalistycznej, banków, sektora usług, agencji rządowych, nauki i wszyscy pasjonaci technologii. CeBIT oferuje międzynarodową platformę do porównywania bieżących trendów w branży, możliwości współpracy i prezentacji produktów.


Firmy wystawiające się na targach CeBIT 2012 uważają ten sposób prezentacji za bardzo skuteczny. Pozwalają one na zwiększenie liczby zainicjowanych kontaktów i potencjalnych klientów, między innymi dzięki dużej liczbie odwiedzających – około 312 tysięcy.

Podczas CeBIT 2012 odbyło się ponad siedem milionów rozmów biznesowych. Odwiedzający przybywali ze ściśle sprecyzowanymi oczekiwaniami i szybko odnajdywali interesujące ich oferty inwestycyjne, co według organizatorów jest kolejnym dowodem na wyjątkowa skuteczność targów jako platformy generowania potencjalnych klientów.

W targach CeBIT 2012 udział wzięło ponad 4200 wystawców z 70 krajów w tym 74 wystawców z Polski. Polską branżę ICT promowało Ministerstwo Gospodarki.