Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.
Nie uzyskasz więc dostępu do niektórych jej funkcjonalności.
Aby w pełni cieszyć się używaniem strony Intratel
włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
 
 
 
 

Seminarium Sun Microsystems

W Hotelu Novotel Airport w Warszawie 19 kwietnia odbyło się seminarium zorganizowane przez Sun Microsystems oraz Intel poświęcone wirtualizacji, w którym udział wziął Maciej Harasimczuk – Kierownik Działu technicznego Intratel i redaktor tego chmurzastego portalu.

 

Seminarium poświęcone było zebraniu informacji dotyczących korzyści z wirtualizacji, rozpoznawania różnić między wiodącymi rozwiązaniami wirtualizacyjnymi oraz tego jak decyzje dotyczące wirtualizacji mogą wpływać na długoterminową strategię firmy w zakresie pracy w chmurze.

 

Słuchaczom przedstawiono prelekcje na tematy związane z najważniejszymi aspektami, do których należy przywiązać największą wagę prowadząc firmę od wirtualizacji do cloud computing, jak bezpieczeństwo czy profesjonalne doradztwo, jak również z korzyściami z używania rozwiązań cloud computing: zmniejszenie kosztów, skalowalność zasobów.

 

Pozostałe tematy dotyczyły komponentów wirtualizacji, najlepszych praktyk, przedstawione zostały przykładowe struktury i projekty oraz sposoby uniknięcia błędów przy wdrażaniu wirtualizacji.