Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.
Nie uzyskasz więc dostępu do niektórych jej funkcjonalności.
Aby w pełni cieszyć się używaniem strony Intratel
włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
 
 
 
 

Intratel na targach CEBIT

Wróciliśmy właśnie z Międzynarodowych Targów Teleinformatycznych CEBIT 2013 w Hannoverze, gdzie po raz kolejny wystawialiśmy nasze rozwiązania. W tegorocznej edycji targów Polska była partnerem strategicznym CeBIT. Intratel pokazał w Hannoverze swoje najnowsze rozwiązanie. Jest to produkt typu private cloud dla sektora SMB, podnoszący wydajność i zmniejszający koszty IT w małych i średnich przedsiębiorstwach.                              

   

Czytaj więcej...

Misja gospodarcza z naszym udziałem

Przedsiębiorcy oraz przedstawiciele instytucji regionalnych z Polski Wschodniej wzięli udział w misji do Indii, która odbyła się w dniach 12-18 lutego 2012 i obejmowała m.in. uczestnictwo w seminarium Nasscom India Leadership Forum. Wyjazd był częścią Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej.

W misji, w której już po raz trzeci uczestniczył Intratel, udział wzięło łącznie 20 przedsiębiorców z Polski Wschodniej (Hoper Software, Ideo, Signum, Compugroup Medical, E-Studio Software, BV Kontakty Międzynarodowe, Syntea, Zeto SA, Top SA, SIM Spółka Inżynierów, T-Matic Grupa Komputer Plus, Navica, Mikrobit, Select, Infinite, Visacom, Teledirect, 3-W Studio, Syntea Business Solutions), dwie specjalne strefy ekonomiczne (Mielecka i Tarnobrzeska) oraz przedstawiciele Lublina, Rzeszowa i Białegostoku.

Czytaj więcej...

Zakończyło się trzecie Cloud Computing World Forum

Wiceprezes Zarządu Intratel Sp. z o.o., Mariusz Prószyński wziął udział w trzecim światowym Cloud Computing World Forum. Forum miało miejsce w dniach 21-22 czerwca 2011 w Londynie.

Czytaj więcej...

Targi CeBIT 2012

Niedawno zakończyły się największe międzynarodowe targi rozwiązań ICT. Impreza miała miejsce w Hannoverze w dniach 6 do 10 marca.
Na tragach pojawił się również nasz przedstawiciel – Prezes Zarządu Intratel Sp. z o.o. Darek Daniluk.

Czytaj więcej...

NASSCOM India Leadership Forum 2011

W połowie lutego już po raz drugi Mariusz Prószyński – Wice Prezes Zarządu Intratela wziął udział w międzynarodowych targach przedsiębiorców z sektora IT oraz JST z Polski Wschodniej NASSCOM India Leadership Forum 2011 odbywających się w Mumbaju.

Czytaj więcej...